Finansowanie

LEASING:

w zakresie leasingu firma nasza współpracuje przede wszystkim z:

 

Efl                               Europejski Fundusz Leasingowy S.A. - jest największą firmą leasingową na polskim rynku usług finansowych. Dzięki przynależności do jednej z wiodących grup finansowych na świecie – grupy Credit Agricole , staliśmy się nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się instytucją o solidnych podstawach finansowych. Działamy od 1991 roku.


Tworzyliśmy rynek leasingu w Polsce, wyznaczając jego nowe standardy. W ciągu kilkunastu lat działalności współpracowaliśmy prawie ze wszystkimi liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych.

Ponad 160 tys. klientów wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie. Docenili oni atrakcyjne warunki umów leasingowych, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę posprzedażową. Nasi specjaliści dobrze znają się na Państwa biznesie i z pewnością znajdą skuteczne rozwiązania finansowe idealne dla Państwa firmy.

W wyborze najkorzystniejszej oferty pomoże Państwu nasz Doradca:

Joanna Hołda
doradca finansowy 
kom. 693-403-861
e-mail: joanna.holda@efl.com.pl

 

Krótka charakterystyka oferty:

Procedura leasingowa:

dokumenty finansowe za ostatni zamknięty rok obrotowy oraz za okres bieżący
 

 

 

 

KREDYT:

GetinBank                         W zakresie kredytu współpracujemy głównie z Getin Noble Bank.
Wybór Kredytu samochodowego jako formy finansowania zakupu wybranego pojazdu zapewnia szybszą i prostszą drogę do przeprowadzenia transakcji. Procedury kredytowe są bardzo szybkie a wymagania dokumentowe minimalne.

Kredyt samochodowy zapewnia również większe bezpieczeostwo. Wynika ono z możliwości wcześniejszej spłaty bez odsetek, łatwą wymianę pojazdu na inny w trakcie trwania umowy kredytowej. Także w przypadku szkody całkowitej, bank zatrzymuje dla siebie tylko kwotę bieżącego zadłużenia a pozostała część odszkodowania wypłacana jest właścicielowi pojazdu.

Kredyt na zakup samochodu daje również możliwośd znaczących korzyści podatkowych. Amortyzacja i odsetki stanowią koszt uzyskania przychodu. Warto też pamiętać o możliwości jednorazowej amortyzacji i odliczenia 100% podatku VAT od wartości zakupu, co pozwala na niepłacenie podatku dochodowego i VAT przez wiele miesięcy.
Istnieje możliwość kredytowania nowo powstałych firm.
Naszymi Kredytobiorcami mogą być osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego i inne, takie jak stowarzyszenia czy fundacje.
 Aby otrzymać kredyt wystarczy posiadać zdolność kredytową. Zabezpieczeniem kredytu będzie finansowany pojazd.
W przypadku procedury uproszczonej nie wymagamy dokumentów finansowych oraz zaświadczeń ZUS i US, wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy. W wyborze najkorzystniejszej oferty pomoże Paostwu nasz Doradca.

Mirosław Sieniawski 
doradca finansowy 
kom. 604-40-77-52
e-mail:m.sieniawski@3mleasing.pl


 

‹ powrót 
strona główna  ›  FINANSOWANIE  › 


Dojazd

Zapraszamy do naszej siedziby


salon samochodów ciężarowych dyrek

Kontakt

Telefoniczny lub e-mail


tel./fax: 75 76 13 070

tel.  75 718 34 11tel. kom. 601 77 80 83
tel. kom. 504 28 44 93

e-mail: dyrek@dyrek.pl

Adres

20 km od Jeleniej Góry


58-530 Kowary
ul. Jeleniogórska 34a
woj. dolnośląskie


Godziny otwarcia:
pn - pt: od 8:00 do 16:00
sob.: od 8:00 do 13.00

Polecamy

wywrotka 6x4, MEILLER, BORDMATICwywrotka 4x4, MEILLERskrzyniowy z HDSskrzyniowy z dużym HDS, 4x4, energetykrama pod zabudowę, 8x4hakowiec, 6x2podnośnik koszowy, 16m.bramowiec, HIAB MULTILIFTbramowiec, MEILLER, EURO 4wywrotka, MEILLERbramowiec, MEILLER, 6x2wywrotka 6x4, MEILLER, płyta pługwywrotka 6x4, MEILLER, RETARDERwidły do palet KINSHOFERkoniowozykontener, zestawzestaw firanka, plandeka, BDFskrzyniowy z HDS, 6x2pług do śnieguskrzyniowy z HDS, 6x2platforma z dużym HDS, do kontenerówhakowiec, 6x4, MEILLERwywrotka, MULDA, 17mwywrotka 8x4, DAUTEL, BORDMATICwywrotka 8x4, MULDA, CARNEHL, 15 m³