Scroll Top

Europejski Fundusz leasingowy S.A. – jest jedną z największych firm leasingowych na polskim rynku usług finansowych. Dzięki przynależności do jednej z wiodących grup finansowych na Świecie – grupy Credit Agricole, staliśmy się nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się instytucją o solidnych podstawach finansowych.
Działamy od 1991 roku.

Tworzyliśmy rynek leasingu w Polsce, wyznaczając jego nowe standardy.
Od przeszło 25 lat działalności współpracujemy prawie ze wszystkimi liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych.

Ponad 160 tys. klientów wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie. Docenili oni atrakcyjne warunki umów leasingowych, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę posprzedażową. Nasi specjaliści dobrze znają się na Państwa biznesie i z pewnością znajdą skuteczne rozwiązania finansowe idealne dla Państwa firmy.

W wyborze najkorzystniejszej oferty pomoże Państwu nasz Doradca:

Joanna Hołda

doradca finansowy

Krótka charakterystyka oferty:


Przedmiot leasingu: nowe i używane pojazdy ciężarowe, standardowe i specjalistyczne

Udział własny leasingobiorcy (czynsz inicjalny) w leasingu operacyjnym: od 5% do 45% – uzależniony od sytuacji finansowej Leasingobiorcy i historii współpracy z EFL SA

Okres leasingu: w leasingu operacyjnym od 24 do 60 miesięcy,  w zależności od rodzaju stawki amortyzacji i wieku pojazdu, w leasingu finansowym od 6 do 60 miesięcy, w zależności od wieku pojazdu.

Waluta: PLN, EUR – na stałej i zmiennej stopie procentowej

Minimum formalności i fatygi, umowę leasingową zawieramy w siedzibie leasingobiorcy lub naszym przedstawicielstwie

Ubezpieczenia: oferujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczenia komunikacyjnego leasingowanego sprzętu.

W przypadku nabycia pojazdu z firmy Dyrek, Leasingobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów typu: wycena i tłumaczenia dokumentów potrzebnych do rejestracji. Wszystkie formalności związane z rejestracją są załatwiane przez Leasingodawcę, czyli Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Procedura leasingowa:


podstawowe dokumenty rejestrowe firmy

dowód osobisty reprezentantów

dokumenty finansowe za ostatni zamknięty rok obrotowy oraz za okres biężący lub w zależności od procedury podanie danych finansowych na zasadzie oświadczenia.